Zaprawy murarskie

Podziel się:

Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zaprawa murarska do cienkich spoin do betonu komórkowego na cemencie białym 0.1

Zaprawa murarska Solbet 0.1
PRZEZNACZENIE:
Zaprawa murarska do cienkich spoin do betonu komórkowego przeznaczona jest do wznoszenia murów metodą murowania na cienka spoinę ścian z bloczków z betonu komórkowego. Można nią murować również cegły, pustaki oraz inne elementy murowe.

WŁAŚCIWOŚCI:
Zaprawa Murarska do cienkich spoin do betonu komórkowego jest przygotowana w postaci suchej mieszanki spoiw hydraulicznych , wyselekcjonowanych kruszyw mineralnych oraz domieszek poprawiających parametry techniczne i właściwości robocze. Zaprawa jest mrozo i wodoodporna. Zapobiega powstawaniu mostków termicznych w miejscu spoin między elementami murowanymi.

NAZWA PRODUKTU Waga
worka
Ilość worków na palecie Waga palety
(0,1) Solbet-Zaprawa murarska M5 do cienkich spoin na cemencie białym 25 kg 48 1200 kg

 


 

Zaprawa murarska do cienkich spoin do betonu komórkowego na cemencie białym – zimowa 0.7

Zaprawa murarska Solbet 0.1
ZASTOSOWANIE:
Zaprawa murarska do cienkich spoin do betonu komórkowego-zimowa Przeznaczona jest do wznoszenia murów metodą cienkowarstwowego klejenia ścian z bloczków z betonu komórkowego. Szczególnie polecana do prac w łagodnych warunkach zimowych, w temperaturach bliskich ale nie niższych od 0°C. Można nią murować również cegły, pustaki oraz inne tego typu materiały ceramiczne i betonowe.

WŁAŚCIWOŚCI:
Zaprawa murarska do cienkich spoin do betonu komórkowego-zimowa jest przygotowana w postaci suchej mieszanki spoiw hydraulicznych , wyselekcjonowanych kruszyw mineralnych oraz domieszek poprawiających parametry techniczne i właściwości robocze. Zaprawa jest mrozo i wodoodporna. Zapobiega powstawaniu mostków termicznych w miejscu spoin między elementami murowanymi.

NAZWA PRODUKTU Waga
worka
Ilość worków na palecie Waga palety
(0,7) Solbet-Zaprawa murarska zimowa M5 do cienkich spoin na cemencie białym 25 kg 48 1200 kg