Wylewki i posadzki

Podziel się:

Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Podkład Podłogowy 8.0

Podkład Podłogowy 8.0 Solbet

ZASTOSOWANIE:
Podkład podłogowy SOLBET służy do wykonywania warstw podkładowych wewnątrz budynków pod wszelkiego rodzaju posadzki -płytki ceramiczne, kamienne, wykładziny dywanowe, PCV, korkowe, panele parkiet. Przeznaczony do wykonywania podkładów zespolonych z podłożem na spoiwach hydraulicznych oraz do wykonywania podkładów na warstwie rozdzielającej tzn. “pływających” na warstwie paroizolacji lub przeciwwilgociowej. Do stosowania w suchych i wilgotnych pomieszczeniach. Podkład podłogowy SOLBET zaprojektowany został z myślą o układaniu za pomocą mixokreta.

WŁAŚCIWOŚCI:
SOLBET Podkład podłogowy jest przygotowany w postaci suchej mieszanki cementu, wyselekcjonowanych kruszyw mineralnych oraz domieszek poprawiających parametry techniczne i właściwości robocze. Zastępuje tradycyjne jastrychy cementowe przygotowywane na budowie, znacznie ułatwiając i przyspieszając wykonanie prac.

NAZWA PRODUKTU Waga
worka
Ilość worków na palecie Waga palety
(8.0) Solbet – Podkład podłogowy wewnętrzny 25 kg 48 1200 kg

 


 

Posadzka cementowa 8.1

Posadzka cementowa 8.1 Solbet

PRZEZNACZENIE:
Posadzka cementowa SOLBET służy do wykonywania warstw podkładowych wewnątrz i na zewnątrz budynków pod wszelkiego rodzaju posadzki -płytki ceramiczne, kamienne, wykładziny dywanowe, PCV, korkowe, panele, parkiet. Nadaje się do wykonywania podkładów podłóg ogrzewanych oraz podkładów niezwiązanych z podłożem. Ze względu na wysokie wytrzymałości jest odpowiednia do stosowania zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i w budynkach przemysłowych czy magazynach na podjazdach, tarasach itp. Do układania ręcznego oraz mechanicznego za pomocą mixokreta.

WŁAŚCIWOŚCI:
SOLBET Posadzka cementowa jest przygotowana w postaci suchej mieszanki cementu, wyselekcjonowanych kruszyw mineralnych oraz domieszek poprawiających parametry techniczne i właściwości robocze. Zastępuje tradycyjne jastrychy cementowe przygotowywane na budowie, znacznie ułatwiając i przyspieszając wykonanie prac. SOLBET Posadzka cementowa posiada wysoką odporność na ścieranie , może stanowić warstwę ostatecznę.

NAZWA PRODUKTU Waga
worka
Ilość worków na palecie Waga palety
(8.1) Solbet – posadzka cementowa M 30 25 kg 48 1200 kg

 


 

BETONIT B25 Zaprawa cementowa 8.6

BETONIT B25 Zaprawa cementowa 8.6 Solbet

ZASTOSOWANIE:
Zaprawa cementowa SOLBET BETONIT B25 służy do wykonywania warstw podkładowych wewnątrz i na zewnątrz budynków pod wszelkiego rodzaju posadzki-płytki ceramiczne, kamienne, wykładziny dywanowe, PCV, korkowe, panele, parkiet, Nadaje się do wykonywania podkładów podłóg ogrzewanych oraz podkładów niezwiązanych z podłożem. Ze względu na wysokie wytrzymałości jest odpowiednia do stosowania zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i w budynkach przemysłowych czy magazynach, na podjazdach, tarasach itp. Do układania ręcznego oraz mechanicznego za pomocą mixokreta.

WŁAŚCIWOŚCI:
SOLBET BETONIT B25 jest przygotowany w postaci suchej mieszanki cementu, wyselekcjonowanych kruszyw mineralnych oraz domieszek poprawiających parametry techniczne i właściwości robocze. Zastępuje tradycyjne jastrychy cementowe przygotowywane na budowie, znacznie ułatwiając i przyspieszając wykonanie prac.

NAZWA PRODUKTU Waga
worka
Ilość worków na palecie Waga palety
(8.6) Solbet – posadzka cementowa M 30 25 kg 48 1200 kg