Tynki cienkowarstwowe

Podziel się:

Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Solbet HYBRYD tynk silikonowo-silikatowy, wewnętrzny i zewnętrzny 3.1 BIAŁY

Tynk silikonowo-silikatowy Solbet HYBRYD 3.1
PRZEZNACZENIE:
SOLBET HYBRYD to gotowy do użycia tynk na spoiwie silikonowo-silikatowym, rozcieńczalny wodą, przeznaczony do wykonywania cienkowarstwowych wypraw ochronno-dekoracyjnych na nowych i odnawialnych podłożach mineralnych na zewnątrz i wewnątrz budynków. SOLBET HYBRYD służy do nakładania ręcznego i maszynowego. Masa zawiera specjalną kompozycję środków biobójczych ograniczających rozwój glonów, grzybów, pleśni, mchów i innych mikroorganizmów na powierzchni elewacyjnej tynku.

WŁAŚCIWOŚCI:
Zaprawa Murarska do cienkich spoin do betonu komórkowego jest przygotowana w postaci suchej mieszanki spoiw hydraulicznych , wyselekcjonowanych kruszyw mineralnych oraz domieszek poprawiających parametry techniczne i właściwości robocze. Zaprawa jest mrozo i wodoodporna. Zapobiega powstawaniu mostków termicznych w miejscu spoin między elementami murowanymi.

NAZWA PRODUKTU Waga
worka
Ilość opakowań na palecie
(3.1) Solbet HYBRYD tynk silikonowo-silikatowy biały 1,5 mm, 2 mm 25 kg 24
  • Zużycie: 2,5-3,0 kg/m2 tynku o fakturze baranka i uziarnieniu 1,5 mm
  • Zużycie: 2,0-3,5 kg/m2 tynku o fakturze baranka i uziarnieniu 2,0 mm
  • Temperatura podłoża i otoczenia: od +5°C do +25°C
  • Przechowywanie: 12 miesięcy od daty produkcji, w temperaturze od +5°C do +25°C w szczelnie zamkniętych, oryginalnych i nieuszkodzonych opakowaniach, w suchych pomieszczeniach
  • Opakowania należy chronić przed przemrożeniem, przegrzaniem i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych

 


 

Solbet AKRYL tynk akrylowy, wewnętrzny i zewnętrzny 3.2 BIAŁY

Tynk akrylowy Solbet AKRYL 3.2

PRZEZNACZENIE:
SOLBET AKRYL to gotowy do użycia tynk na spoiwie akrylowym, rozcieńczalny wodą, przeznaczony do wykonywania cienkowarstwowych wypraw ochronno-dekoracyjnych na nowych i odnawialnych podłożach mineralnych na zewnątrz i wewnątrz budynków. Służy do nakładania ręcznego i maszynowego. Masa zawiera specjalną kompozycję środków biobójczych ograniczających rozwój glonów, grzybów, pleśni, mchów i innych mikroorganizmów na powierzchni elewacyjnej tynku.

PRZYGOTOWANIE WYROBU:
Tynk SOLBET AKRYL dostarczany jest w postaci gotowej do użycia masy. Nie wolno łączyć go z innymi materiałami. Jeżeli zachodzi potrzeba można dodać do niego niewielką ilość wody (max 1,5% m/m). Bezpośrednio przed użyciem masę należy przemieszać wolnoobrotowym mieszadłem w celu wyrównania konsystencj

NAZWA PRODUKTU Waga
worka
Ilość opakowań na palecie
(3.2) Solbet AKRYL tynk akrylowy biały 1,5 mm, 2 mm 25 kg 24

 


 

Terazyt S Baranek 4.2 – szlachetna Zaprawa Tynkarska do nakładania ręcznego

Tynk Solbet Terazyt S Baranek 4.2

PRZEZNACZENIE:
Szlachetna zaprawa tynkarska Terazyt S Baranek przeznaczona jest do ręcznego wykonywania cienkowarstwowych wypraw elewacyjnych na warstwach zbrojonych w systemie SOLBET TERMO. Zaprawą można również wykonywać wyprawy tynkarskie na podłożach betonowych , tradycyjnych tynkach, podłożach gipsowych oraz na płytach gipsowo-kartonowych, gipsowo-włóknowych itp. Zaprawa znakomicie nadaje się do malowania różnego typu atestowanymi farbami zewnętrznymi i wewnętrznymi.

WŁAŚCIWOŚCI:
Tynk Terazyt S Baranek należy do tynków dekoracyjnych nadających powierzchniom zewnętrznym elegancki wygląd. Występuje w dwóch wariantach różniących się uziarnieniem: 1,5 mm oraz 2 mm. Przy zamawianiu należy koniecznie podać wybrany parametr. Tynk występuje tylko w kolorze białym. Zaprawa znakomicie nadaje się do malowania różnego typu atestowanymi farbami zewnętrznymi i wewnętrznymi.

NAZWA PRODUKTU Waga
worka
Ilość worków na palecie Waga palety
(4.2) Solbet Terazyt S Baranek Tynk mineralny biały 1,5 mm, 2 mm 25 kg 48 1200 kg