Środki gruntujące

Podziel się:

Share on facebook
Share on twitter
Share on email

SOLPLAST Grunt Kwarcowy 10.1

SOLPLAST Grunt Kwarcowy 10.1 Solbet

ZASTOSOWANIE:
SOLPLAST przeznaczony jest do przygotowania różnego rodzaju podłoży budowlanych, na których będą wykonywane wyprawy z tynków: mineralnych, akrylowych, silikonowych, silikonowo-silikatowych, mozaikowych. Nadaje się do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

WŁAŚCIWOŚCI:
SOLPLAST jest gotowym, łatwym i wygodnym w użyciu białym gruntem kwarcowym, produkowanym na bazie żywic akrylowych oraz specjalnych mączek kwarcowych. Stosuje się go pod tynki mineralne, akrylowe, silikonowe, silikonowo-silikatowe, mozaikowe w celu zwiększenia przyczepności i wzmocnienia podłoży. Zawartość kruszywa nadaje zagruntowanej, gładkiej powierzchni chropowatość oraz zwiększa przyczepność nakładanych tynków.

NAZWA PRODUKTU Waga
Opakow.
Ilość opakowań na palecie
(10.1) Solbet grunt kwarcowy 15 kg 44

 


 

SOLPLAST Plus 10.2

Grunt SOLPLAST Plus 10.2 Solbet

ZASTOSOWANIE:
SOLPLAST Plus przeznaczony jest do przygotowania różnego rodzaju podłoży budowlanych, na których będą wykonywane wyprawy z tynków: mineralnych, akrylowych, silikonowo-silikatowych, silikonowych oraz mozaikowych itp. Nadaje się do stosowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

WŁAŚCIWOŚCI:
Właściwie zagruntowane podłoże zwiększa przyczepność tynków, wyrównuje chłonność podłoża oraz zapewnia dobre nakładanie i fakturowanie tynku.

NAZWA PRODUKTU Waga
Opakow.
Ilość opakowań na palecie
(10.2) Solbet –Solplast Plus podkład pod tynki cienkowarstwowe 15 kg 44

 


 

Grunt Akryl Plus 12.2

Grunt Akryl Plus 12.2 Solbet

ZASTOSOWANIE:
Grunt SOLBET Akryl Plus przeznaczony jest do gruntowania i wzmacniania porowatych podłoży gipsowych, gipsowo-kartonowych, cementowych, tynków wapiennych, cementowo-wapiennych itp. Może być stosowany pod farby, kleje, szpachlówki i tynki na ścianach oraz posadzki użytkowe, wewnątrz i na zewnątrz budynków.

WŁAŚCIWOŚCI:
Grunt SOLBET Akryl Plus jest wodną dyspersją żywicy akrylowej z dodatkiem środków pomocniczych. Głęboko penetruje słabe i kruche podłoże, wzmacnia je, poprawia przyczepność klejów, tynków, farb, itp. Zapobiega powstawaniu pęcherzy i zbyt szybkiemu oddawaniu wody do podłoża.Tworzy powłoki przepuszczalne dla pary wodnej, zabezpieczające przed powstawaniem przebarwień.

NAZWA PRODUKTU Waga
Opakow.
Ilość opakowań na palecie
(12.2) Solbet –Grunt Akryl Plus 5 kg 105